HABER DETAYI

21 Kasım 2017 17:37

Galatasaray’da Tudor’un geleceği belli oldu!

Galatasaray’da Tudor’un geleceği belli oldu!

Galatasaray Futbol Direktörü Cenk Ergün, reis Dursun Özbek ile yaptığı toplantının sonrasında basın mensuplarının karşısına çıktı.

Görüşmenin reis ile kendisi arasında olduğunu belirten Ergün, “Başkanımız, son haftalardaki fena performans ve fena sonuçlar ile alakalı benden detaylı bir rapor talep etti. Camiamızın, yönetimimizin ve taraftarlarımızın beklentileri doğrultusunda ağırbaşlı bir çalışma yapmamızı ve teknik heyetin uyarılmasını talep etti. Şu anda hala ligin lideriyiz, bize yakışmayan bir mağlubiyet aldık. Sezon sonuna kadar gidebilecek güçteyiz, kimse merak etmesin. Bu takım, bu sezon ligi şu anki yerinde bitirecek” dedi.

“HEM IGOR TUDOR, HEM AYHAN AKMAN TAKIMLA BİRLİKTE ANTRENMANDA”

Aytemiz Alanyaspor karşılaşmasında taraftarları tribüne beklediğini dile getiren Ergün, “Taraftarlarımıza ihtiyacımız var. Onlar bizim itici gücümüz. Koşa koşa stada gelmelerini istiyoruz. Bu hafta sonu onların gurur duyacağı bir performans izleyecekler” diye söz aldı.

Ergün, Igor Tudor ve Ayhan Akman’ın geleceği ile alakalı gelen bir soruya, “Hem Igor Tudor hem de Ayhan Akman takımla beraber antrenmandalar. Bize idare aracılığıyla herhangi bir şey iletilmedi” dedi.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.