HABER DETAYI

21 Kasım 2017 17:28

Cengiz Ünder için karar! Galatasaray’a geliyor mu?

Cengiz Ünder için karar! Galatasaray’a geliyor mu?

Galatasaray’ın transfer listesinde bulunan Cengiz Ünder için ulusal futbolcunun menajeri Ömer Uzun bilgilendirmelerde bulundu.

Sezon başında Türk futbolu adına tarihi bir bonservis bedeli karşılığında Roma’ya transfer olan ancak Türkiye’nin transfer gündeminden düşmeyen Cengiz Ünder konusunda İtalyan kulübü son noktayı koydu.

Milli futbolcunun menajeri Ömer Uzun Roma kulübü ile geçen hafta yaptığı görüşmede İtalyan kulübünün dönem arası için Cengiz’i bırakma gibi bir planları olmadığını kendisine ilettiğini bilgisini verdi.

Açıklamalarda bulunan Ömer Uzun, “Roma kulübü ile oturduk söz aldık. Dönem arası geliyor, belki kiralık filan planları olabilir, biz de ona göre programımızı yaparız. Bu konuda düşüncelerini öğrenmek için gidip söz aldım bana kesinlikle böyle bir planlarının olmadıklarını ifade etti.

“Galatasaray’dan hiçbir öneri yok”

Cengiz’den fazla memnun olduklarını, İtalyancasının gelişimiyle beraber adaptasyonunun daha iyi hale gelebileceğini bana ilettiler. Zaten Cengiz’in de Roma’dan ayrılma gibi bir düşüncesi yok. Şu anda yoğun bir şekilde İtalyanca eğitimi alıyor, hergün eve hoca geliyor. İtalyaya alışıyor. İnşallah kısa süreda Cengiz adaptasyon sürecini atlatacak. Kolay değil. Genç bir oyuncu ve Roma gibi aka bir kulüp adaptasyon süre alıyor” dedi.

Menajer Ömer Uzun son günlerde sürekli gündeme gelen Galatasaray iddialarıyla alakalı olarak da, “Ne bana ne kulübe, Galatasaray kulübünden gelen bir şey yok. Hani düşüncelerimizi öğrenmek isterler böyle bir şey de sorulmadı nereden çıkıyor bunlar bilmiyorum” açıklamasını yaptı. (Sporx)

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.